کارآموزی آنلاین مهندسی

از مهم ترین نقاط ضعف رشته های مهندسی در دانشگاه،عدم توجه به مباحث اجرایی و بازار کار میباشد به طوریکه اکثر دانشجویان و فارغ التحصیلان بعد از اتمام دانشگاه دچار سردر گمی شده و با نا امیدی از این رشته خارج میشوند.این امر باعث ایجاد فاصله زیاد بین دانشگاه و بازار کار گردیده است که تیم ما با بررسی تمام جوانب اقدام به مطالعه و برنامه ریزی در این حوزه نموده است  و در نهایت این مجموعه آموزش های خود را در دو حوزه کسب و کار و تخصصی مهندسی برگزار میکند.

از کجا شروع شد...

اولین برنامه این وبسایت در سال 1399 و همکاری  با موسسه شهرنوین عمران و معماری (مهندس رجبی) شروع شد .کلاس های آنلاین  در حوزه کسب و کار مهندسی برگزار شد که باعث شناسایی افراد سرشناسی همچون مهندس حسین سنچولی به بازار کار گردید. 

وظیفه چیست؟

وظیفه اصلی این موسسه آشنایی دانشجویان با  واقعیت های بازار کار مهندسی است به طوری که دانشجو یا مهندس تازه فارغ التحصیل شده با دید باز و مهارت های ارتباطی و تخصصی کافی وارد بازار گردد.

هدف چیست؟

هدف این است با شناسایی اساتید برتر در حوزه های مختلف مهندسی و تهیه آموزش های کاربردی و پروژه محور در روشن نمودن مسیر دانشجویان قدم برداریم.تا به عنوان مرجع آموزش اجرایی مهندسی،خلا منابع آموزشی را برطرف نماییم.

پلی میان آموزش و بازار کار

www.civilkar.com

پلی میان آموزش و بازار کار

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

بزرگ ترین شبکه مجازی آموزش نقشه برداری در کشور

سال 1400

تایید محتوا آموزش از دانشگاه آزاد و فنی حرفه ای

سال 1400

جذب بیش از 1000 کارآموز مهندسی

سال 14009